OSB İNOVASYON MERKEZİNDE ARGE VE TASARIM MERKEZLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI.

OSB İNOVASYON MERKEZİNDE ARGE VE TASARIM MERKEZLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü koordinasyonunda Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri bilgilendirme semineri OSB İnovasyon Test Merkezinde yapıldı. 


Toplantıya Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Üyesi Hasan Ufuk, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı UzmanıTekin Varlık, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, Bakka Bartın Koordinatörü O.Bahadır Kalecik, Bartın Üniversitesi Küsi Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı, Saya Derneği Başkanı Necati Sandıkçı, Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara, Bartın Sanayi Kuruluşları temsilcileri,  Bartın Üniversitesi Bölüm Başkanları ve Öğretim Görevlileri katıldı.


    Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri bilgilendirme seminerinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı UzmanıTekin Varlık ve Bartın Üniversitesi Küsi Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı Ar-Ge ve Yenilik Projeleri Yazma, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri hakkında bilgilendirme sunumlarını gerçekleştirdiler. 


     Bilgilendirme seminerinde AR-GE ve tasarım merkezleri düzenlemesi kanununda gerçekleştirilen yeni uygulamalar, Ar-Ge veya tasarım merkezlerinde sağlanan indirim ve istisnalar ile avantajlar hakkında bilgiler sunuldu.

    Seminer sonunda TSO Başkanı Halil Balık Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Tekin Varlık'a, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Birol Cangi  Bartın Üniversitesi Küsi Temsilcisi Doç.Dr.Abdullah Cahit Karaoğlanlı'ya teşekkür plaketi takdim etti.


SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;

  • Fotoğraf Galerisi

    Copyright © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.